Program

Søn 20.06

Tir 22.06

Ons 23.06

Tor 24.06

Fre 25.06

Lør 26.06

Søn 27.06

Man 28.06

Tir 29.06

Ons 30.06

Tor 01.07

Man 21.06

Fre 02.07

Lør 03.07

"På vent"

14:00 - 15:00

Alle

Ettersnakk

15:00 - 1530

Alle

"På vent"

18:00 - 19:00

Alle

Ettersnakk

19:00 - 19:30

Alle

"På vent"

20:00 - 21:00

Alle

Ettersnakk

21:00 - 21:30

Alle

Funky kids

10:00 - 11:30

1.-3. klasse

Anne

Jazz

11:45 - 13:45

4.-6. klasse

Aurora

Jazz

14:00 - 16:00

7.-10. klasse

Emma

Barnedans

17:15 - 18:00

Storbarn

Sunniva

Movability

18:15 - 19:15

Alle

Anne

DFV: Jazz

19:30 - 21:00

16 år +

Anne

Funky kids

10:00 - 11:30

1.-3. klasse

Anne

Jazz

11:45 - 13:45

4.-6. klasse

Aurora

Jazz

14:00 - 16:00

7.-10. klasse

Emma

S&T

16:00 - 17:00

10 år +

Anne

Barnedans

17:15 - 18:00

Storbarn

Sunniva

Movability

18:15 - 19:15

Alle

Anne

MC: Fusion

19:30 - 21:00

16 år +

Emma

Funky kids

10:00 - 11:30

1.-3. klasse

Anne

Moderne

11:45- 13:45

4.-6. klasse

Eirin

Samtidsdans

14:00 - 16:00

7.-10. klasse

Emilie

YoBa

16:15 - 17:00

1.-4. klasse

Anne

Barnedans

17:15 - 18:00

Storbarn

Sunniva

Movability

18:15 - 19:15

Alle

Anne

DFV: Moderne

19:30 - 21:00

16 år +

Eirin

Funky kids

10:00 - 11:30

1.-3. klasse

Anne

Moderne

11:45- 13:45

4.-6. klasse

Eirin

Samtidsdans

14:00 - 16:00

7.-10. klasse

Emilie

S&T

16:00 - 17:00

10 år +

Anne

Barnedans

17:15 - 18:00

Storbarn

Sunniva

Movability

17:15 - 19:15

Alle

Anne

MC: Samtidsdans

19:30 - 21:00

16 år +

Emilie

Fredagsjam

21:00 - 22:30

16 år +

Generalprøve

10:00 - 11:30

Barnedans og Funky Kids

Matine

12:00 - 12:30

Moderne

13:00 - 15:00

4.-6. klasse

Eirin

Samtidsdans

15:15 - 17:15

7.-10. klasse

Emilie

Ballett

10:00 - 11:30

7.-10. klasse

Sigrid

Kompani

10:00 - 14:00

4.-6. klasse

Anne

Ballett

11:45 - 12:45

1.-3. klasse

Sigrid

Ballett

13:00 - 14:15

4.-6 klasse

Sigrid

Kunstløype

17:30 - 19:30

Alle

Kompani

10:00 - 16:30

Anne

Halling

16:45 - 17:45

1.-3. klasse

Jon

Halling

18:00 - 19:15

4.-6 klasse

Jon

Halling

19:30 - 21:00

7.-10. klasse

Jon

Hiphop

16:45 - 17:45

1.-3. klasse

Hulda

Hiphop

18:00 - 19:15

4.-6 klasse

Hulda

Hiphop

19:30 - 21:00

7.-10. klasse

Hulda

Teater

16:45 - 17:45

1.-3. klasse

Tora

Teater

18:00 - 19:15

4.-6 klasse

Tora

Teater

19:30 - 21:00

7.-10. klasse

Tora

Funky kids

10:00 - 11:30

1.-3. klasse

Anne

Jazz

11:45 - 13:45

4.-6. klasse

Aurora

Jazz

14:00 - 16:00

7.-10. klasse

Emma

Fellesdans

16:15 - 17:45

Alle

Ambassadører

Musikal

10:00 - 11:30

1.-3. klasse

Emilie

Musikal

10:00 - 11:30

1.-3. klasse

Aurora

Kompani

10:00 - 16:30

Anne

Kompani

10:00 - 16:30

Anne

Kompani

10:00 - 16:30

Anne

"Growing pains"

19:00 - 20:00

Alle

Aktivitetsdag

11:00 - 15:00

Alle

Generalprøve Showcase

15:30 - 17:30

Anne

Showcase

18:00 - 19:00

Alle

Filmpremiere

19:15 - 20:00

Alle

Kompani

10:00 - 16:30

Anne

SBMT X PMO

19:30 - 20:30

Alle

Gullfiskene

19:00

Alle

Veileder

         = Kurs

         = Workshop

         = Forestilling

         = Andre aktiviteter

 DFV = Dans for voksne (Nybegynner)

  MC = Master Class (Avansert)

 S&T = Styrke og tøying

Tilleggsdatoer kompaniene

10. april - Audition

8.-9. mai - Øvingshelg

12.-13. juni - Øvingshelg